jste zde: úvodní » Garážová vrata » Garážová sekční a rolovací vrata Alulux


Garážová sekční vrata Alulux Garážová sekční vrata Alulux ResidentGarážová sekční vrata Alulux Resident

 

 

 

 

Garážová sekční vrata Alulux DetoluxGarážová sekční vrata Alulux Detolux

Hliníková garážová vrata zajíždějící pod strop. Nejtišší chod mezi garážovými vraty.

 

 

 

Garážová sekční vrata Alulux VerticoGarážová sekční vrata Alulux Vertico

Hliníková garážová vrata zajíždějící do strany. S téměř neomezenými možnostmi montáže.

 

 

 

Garážová sekční vrata Alulux Segato Garážová sekční vrata Alulux Segato

Sekční garážová vrata z ocelových panelů zajíždějící pod strop garáže.

 

 

 

 

Deset důvodů pro garážová vrata Alulux

 

 1. Kompletní odborné poradenství.
  Technické poradenství a výběr produktu proběhne na přání přímo u Vás.

 2. Kvalita podle normy DIN-EN.
  Všechna značková garážová vrata od firmy Alulux splňují zákonné normy DIN-EN. To je důležité! Jen tak máte jako majitel garážových vrat jistotu. Nepřipusťte žádné kompromisy.

 3. Vsaďte na bezpečnost.
  Bezpečný provoz je u garážových vrat Alulux na prvním místě. Možným problémům předejdete již předem s automatickým rozpoznáváním překážek. Tak chráníte lidi, vrata i věci. Sériově u Detolux , Vertico a Segato. Za příplatek u rolovacích vrat Resident s kastlíkem.

 4. Optimální využití prostoru před garáží.
  S garážovými vraty od firmy Alulux můžete optimálně využít prostor před garáží. Vrata se neotevírají dopředu. Tak můžete například parkovat Váš druhý automobil přímo před garáží a vrata se dají i přesto kdykoli otevřít a zavřít.

 5. Zvýšená ochrana proti vloupání.
  Značková garážová vrata od firmy Alulux znesnadňují vniknutí zlodějů do garáže. Za příplatek můžete vybavit garážová vrata Resident zámkem proti nadzvednutí. Tak Vaši garáž ještě lépe zabezpečíte. U garážových vrat Detolux, Vertico a Segato jsou motory sériově dodávány s AÖS (zámek proti otevření).

 6. Příjemný tichý chod.
  Hliníková garážová vrata od firmy Alulux přesvědčí svými vynikajícím vlastnostmi při pohybu. Nejtišší pohyb díky sériovému LLS (systém s tichým chodem) u Detolux a Vertico. Garážová vrata nejsou jen tažená, ale jsou vedena na soustavě ložisek. U typu Resident zajišťuje vynikající pohyb masivní plovoucí hřídel, která šetří nejen materiál, ale i elektropohon a prodlužuje tak životnost vrat.

 7. Stačí jen několik málo cm.
  Garážová vrata Alulux se dají namontovat do každého otvoru garáže. U rolovacích vrat Resident lze využít celý strop garáže jako úložný prostor, ale vyžadují potřebné místo v nadpraží 37 cm. Detolux se pohybuje pod stropem a vyžaduje pouze 8 cm v průjezdném prostoru a vrata Vertico zajíždějící do strany zde vyžadují jen 5 cm. Vrata Segato zajíždějí pod strop a vyžadují potřebnou výšku nadpraží 11,5 cm.

 8. Komfortní ovládání motorem a dálkovým ovládáním!
  Elektromotor je samozřejmou komfortní součástí výbavy garážových vrat Alulux. Když se k tomu přidá dálkové ovládání garážových vrat, je to nejpohodlnější, co si dokážete představit. A tento komfort dostanete u Detolux , Vertico a Segato dokonce sériově! U vrat Resident se dodává dálkové ovládání za příplatek.

 9. Vyrobeno přesně podle Vašeho přání.
  Hliníková garážová vrata Alulux jsou vyrobena na míru. To znamená, že jsou Vaše vrata vyrobena s přesností na milimetr a přesně na rozměr, který potřebujete. Neexistují žádné standardní velikosti, ale vždy jen vrata zhotovená speciálně pro Vás. Vybrat si můžete z několika standardních i nestandardních barevných odstínů.

 10. plastová okna kalkulaceRychlá montáž – snadná údržba!
  Vrata Vám namontujeme během několika hodin. Udržování vrat je pro Vás naprosto snadné: Několikrát ročně omyjete povrch vrat čistou vodou a pak použijete speciální čistící prostředek Alulux-Cleaner. Tak se budete z Vašich garážových vrat těšit dlouhá léta.

Demontáž a montáž oken

Výměna oken je celkem rychlý proces. Za předpokladu, že se jedná o menší byt, může být demontáž starých a montáž nových oken otázkou jednoho dne. U většího bytu, rodinného domu nebo při složitějších zednických pracích se může výměna protáhnout, ale maximálně na několik málo dnů. Staré okno je demontováno, nové se osadí, utěsní a proces zakončují začišťovací zednické práce.

Zednické začištění

Pro zajištění estetického vzhledu nově osazených oken do vybouraných otvorů nabízíme kompletní zednické začištění všech dotčených částí vlastním zednickým materiálem. Materiál je vždy zajištěn přímo na konkrétní typ prováděných zednických prací.

Výmalba

Části stěny, které jsou dotčeny výměnou oken, můžeme nově vymalovat, a to dohodnutým typem výrobku nebo materiálem, který má k dispozici přímo zákazník.

Doprava

Nákladními vozy dopravíme výrobky až na místo samotné výměny oken, postaráme se i o donesení oken ke stavebním otvorům – tuto činnost již provádějí montážní pracovníci.

Parotěsné provedení připojovací spáry (prostor mezi oknem a ostěním)

Doporučované provedení připojovací spáry, kdy za použití speciálních pásek a fólií je zabráněno v přístupu vlhkosti do spáry a z toho plynoucímu možnému vlhnutí zdiva včetně zhoršení tepelněizolačních vlastností PUR pěny.

Lešení a manipulační technika

Pro okna, která se montují na těžko přístupných místech, nabízíme zajištění lešení nebo mobilní manipulační techniky, jež nám vždy umožní osadit výrobek na příslušné místo.

Likvidace odpadu

Vybouraná okna, suť, popřípadě i jiný materiál, který vznikl vybouráním původních oken, odneseme z místa montáže a ekologicky zlikvidujeme u odborných a způsobilých likvidačních firem.

Záruční a pozáruční servis

U všech okenních výplní, jež jsou námi montovány, poskytujeme záruku ve výši 60 měsíců. I po uplynutí této záruční lhůty poskytujeme dále pozáruční servis všech takto instalovaných výrobků.

Meziokenní vložky

Zákazníkům nabízíme i výměnu meziokenních izolačních vložek (MIV), které se vyskytují u panelových domů (neprůhledná část mezi dvěma okny). Vložky bývají velmi často v horším technickém stavu než stávající okna, a proto je naprosto nutné při výměně oken provést i výměnu této části fasády.

Vnitřní a vnější parapety

Široký sortiment vnitřních (dřevotřískové, plastové, dřevěné) i vnějších (hliníkové tažené, ohýbané, TiZn,) parapetů umožní zákazníkovi vybrat si pouze typ. Všechny následující činnosti počínaje zaměřením, dopravou a usazením již řešíme my.

Vyzdívání a zateplovací práce

Provádíme i zednické práce včetně zateplování, např. u lodžiových stěn, kde některé již dožívající celodřevěné typy lodžií nahrazujeme vyzděným a zatepleným systémem.

 


 

 • Veškeré montážní činnosti provádíme vyškolenými a dlouhodobě prověřenými pracovníky. Veškeré montážní práce, provádějí naši montážníci, ze kterých u nás ve firmě většina pracuje již více než 10 let. Díky zajištění průběžného školení montážních pracovníků, mají neustále nové informace s veškerými novinkami.
 • Naše nabídka služeb je provázaná a komplexní, protože chceme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Vždyť kdo by si nepřál během jediného dne mít vyměněná stará okna za nová, zednicky začištěné ostění, osazené nové vnitřní a vnější parapety, sítě proti hmyzu a žaluzie. A to vše od jediného dodavatele.
 • Zákazník samozřejmě může nakoupit okna i bez nabízených služeb spojených s výměnou oken, navíc s možností dopravy až na místo stavby.

 


Důvody, proč nakoupit okna a dveře včetně služeb:

 • minimálně pětiletá záruka na všechny činnosti, které si zákazník objedná (výrobek, zednické začištění, zateplení...)
 • všechny služby provádějí zkušení a proškolení pracovníci
 • všechny související služby a produkty dokáže zajistit a nainstalovat jedna společnost
 • odpadá nutnost koordinace všech činností od samostatných dodavatelů a výmluvy jednoho na druhého
 • stejná je výhoda v uplatňování případných reklamací pouze u jediného subjektu
 • spolehlivý a silný dodavatel, prověřený 18 lety působení na našem trhu
 • nižší sazba DPH ve výši 10 % v porovnání s DPH 20 % u nákupu oken bez služby

   « vrátit se na předchozí stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajímá. Děkujeme.

+ Mám připomínku, dotaz k této stránce, webu

Plzeň

Tel: 420 724 250 938

E-mail: plzen@gatos.cz

Certifik�¡t

Hrádek u Rokycan

Tel: 420 602 440 304

E-mail: hradek@gatos.cz

webdesign a SEO Antstudio.cz

© Všechna práva vyhrazena GATOS stavební montáže s.r.o. - plastová okna, dveře, vrata