jste zde: úvodní » Plastová okna


Jaké plastové okna si vybrat?

Jako majitel firmy GATOS jsem se musel na začátku podnikání rozhodnout (při profesionálních znalostech, které jsem postupně získal), kterým směrem se dát. První možností bylo montovat velmi levná plastová okna z Polské a podobné produkce nebo okna z recyklovaného plastu se 40ti% slevou, poté změnit firmu a vydělávat znovu bez zodpovědnosti ke svým zákazníkům (potřebná údržba, servis oken po uplynutí záruky...apod.). 

Druhá možnost, pro kterou jsem se já rozhodl, byla: nabízet plastová okna z toho nejkvalitnějšího materiálu, kterému věřím a mohu svá plastová okna poskytnout maximální záruky, včetně záručního a pozáručního servisu. Poskytnuté slevy a akce jsou reálné a nikoli uměle nadhodnocené.

DALŠÍ ROZHODNUTÍ JE JIŽ NA VÁS. 
Jednatel firmy GATOS.

Srovnání profilů

V části Plastová okna profily jsme pro Vás připravili jednoduché srovnání všech našich profilů plastových oken. Dále jsme pro Vás také připravili přehledné stránky, kde naleznete jaké mohou mít námi dodávaná plastová okna barvy, zasklení a jaké používáme kování pro co nejvyšší bezpečnost. Snadno a přehledně tak zjistíte naše hlavní přednosti oproti konkurenci.

Kolik to bude stát?

KalkulaceStránka plastová okna ceník Vám nabízí základní informace o cenách vybraných profilů v několika rozměrech. Pokud by jste chtěli přesnou informaci o ceně plastových oken, vyzkoušejte naší poptávku na stránce: Plastová okna kalkulace. Tato kalkulace slouží jako podklad pro vytvoření cenové nabídky.

Výslednou cenu ovlivňuje mnoho faktorů, proto ji nelze určit okamžitě. Konkrétní cenovou nabídku zasíláme svým zákazníkům do 2 pracovních dní.

Kvalita oken a služeb

Dodáváme velmi kvalitní plastová okna Otherm. Součástí dodávky jsou služby jako je demontáž oken, odvoz starých oken a podobně. Okna a dveře značky OTHERM jsou vyrobena výhradně v České republice, a proto za jejich kvalitu ručíme. Více informací naleznete na stránce kvalita oken.

Kde působíme?

Firma Gatos působí již mnoho let po celé České republice, naše dodávky plastových oken zaměřujeme hlavně na oblasti západních Čech jako jsou Plzeň, Rokycany, Beroun, Příbram, Praha a okolí více informací zde.

Nejste si jisti, jaká plastová okna si vybrat?

V naší vzorkovně ve Plzni a Hrádku u Rokycan si můžete prohlédnout většinu dodávaných profilů v praxi. Jsou zde montovaná plastová okna, tak, abyste si je mohli opravdu prohlédnout a vyzoušet. Více informací o vzorkovnách.

Průběh montáže plastových oken

Připravili jsme pro Vás foto seriál, na kterém je vidět montáž plastových oken krok po kroku. Zjistíte, jak je výměna oken s námi jednoduchá a že se o své zákazníky staráme i po uplynutí záruky v rámci rozsáhlého pozáručního servisu.

Jsou námi dodávaná plastová okna bezpečná?

Na stránce Bezpečná okna jsme pro Vás připravili informace o bezpečnosti plastových oken OTHERM. Zjistíte tam výsledky nezávislých testů, které potvrzují mimořádnou kvalitu našich oken.

Dále by Vás mohlo zajímat

Demontáž a montáž oken

Výměna oken je celkem rychlý proces. Za předpokladu, že se jedná o menší byt, může být demontáž starých a montáž nových oken otázkou jednoho dne. U většího bytu, rodinného domu nebo při složitějších zednických pracích se může výměna protáhnout, ale maximálně na několik málo dnů. Staré okno je demontováno, nové se osadí, utěsní a proces zakončují začišťovací zednické práce.

Zednické začištění

Pro zajištění estetického vzhledu nově osazených oken do vybouraných otvorů nabízíme kompletní zednické začištění všech dotčených částí vlastním zednickým materiálem. Materiál je vždy zajištěn přímo na konkrétní typ prováděných zednických prací.

Výmalba

Části stěny, které jsou dotčeny výměnou oken, můžeme nově vymalovat, a to dohodnutým typem výrobku nebo materiálem, který má k dispozici přímo zákazník.

Doprava

Nákladními vozy dopravíme výrobky až na místo samotné výměny oken, postaráme se i o donesení oken ke stavebním otvorům – tuto činnost již provádějí montážní pracovníci.

Parotěsné provedení připojovací spáry (prostor mezi oknem a ostěním)

Doporučované provedení připojovací spáry, kdy za použití speciálních pásek a fólií je zabráněno v přístupu vlhkosti do spáry a z toho plynoucímu možnému vlhnutí zdiva včetně zhoršení tepelněizolačních vlastností PUR pěny.

Lešení a manipulační technika

Pro okna, která se montují na těžko přístupných místech, nabízíme zajištění lešení nebo mobilní manipulační techniky, jež nám vždy umožní osadit výrobek na příslušné místo.

Likvidace odpadu

Vybouraná okna, suť, popřípadě i jiný materiál, který vznikl vybouráním původních oken, odneseme z místa montáže a ekologicky zlikvidujeme u odborných a způsobilých likvidačních firem.

Záruční a pozáruční servis

U všech okenních výplní, jež jsou námi montovány, poskytujeme záruku ve výši 60 měsíců. I po uplynutí této záruční lhůty poskytujeme dále pozáruční servis všech takto instalovaných výrobků.

Meziokenní vložky

Zákazníkům nabízíme i výměnu meziokenních izolačních vložek (MIV), které se vyskytují u panelových domů (neprůhledná část mezi dvěma okny). Vložky bývají velmi často v horším technickém stavu než stávající okna, a proto je naprosto nutné při výměně oken provést i výměnu této části fasády.

Vnitřní a vnější parapety

Široký sortiment vnitřních (dřevotřískové, plastové, dřevěné) i vnějších (hliníkové tažené, ohýbané, TiZn,) parapetů umožní zákazníkovi vybrat si pouze typ. Všechny následující činnosti počínaje zaměřením, dopravou a usazením již řešíme my.

Vyzdívání a zateplovací práce

Provádíme i zednické práce včetně zateplování, např. u lodžiových stěn, kde některé již dožívající celodřevěné typy lodžií nahrazujeme vyzděným a zatepleným systémem.

 


 

  • Veškeré montážní činnosti provádíme vyškolenými a dlouhodobě prověřenými pracovníky. Veškeré montážní práce, provádějí naši montážníci, ze kterých u nás ve firmě většina pracuje již více než 10 let. Díky zajištění průběžného školení montážních pracovníků, mají neustále nové informace s veškerými novinkami.
  • Naše nabídka služeb je provázaná a komplexní, protože chceme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Vždyť kdo by si nepřál během jediného dne mít vyměněná stará okna za nová, zednicky začištěné ostění, osazené nové vnitřní a vnější parapety, sítě proti hmyzu a žaluzie. A to vše od jediného dodavatele.
  • Zákazník samozřejmě může nakoupit okna i bez nabízených služeb spojených s výměnou oken, navíc s možností dopravy až na místo stavby.

 


Důvody, proč nakoupit okna a dveře včetně služeb:

  • minimálně pětiletá záruka na všechny činnosti, které si zákazník objedná (výrobek, zednické začištění, zateplení...)
  • všechny služby provádějí zkušení a proškolení pracovníci
  • všechny související služby a produkty dokáže zajistit a nainstalovat jedna společnost
  • odpadá nutnost koordinace všech činností od samostatných dodavatelů a výmluvy jednoho na druhého
  • stejná je výhoda v uplatňování případných reklamací pouze u jediného subjektu
  • spolehlivý a silný dodavatel, prověřený 18 lety působení na našem trhu
  • nižší sazba DPH ve výši 10 % v porovnání s DPH 20 % u nákupu oken bez služby

   « vrátit se na předchozí stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajímá. Děkujeme.

+ Mám připomínku, dotaz k této stránce, webu

Plzeň

Tel: 420 724 250 938

E-mail: plzen@gatos.cz

Certifik�¡t

Hrádek u Rokycan

Tel: 420 602 440 304

E-mail: hradek@gatos.cz

webdesign a SEO Antstudio.cz

© Všechna práva vyhrazena GATOS stavební montáže s.r.o. - plastová okna, dveře, vrata