jste zde: úvodní » Plastová okna » Montáž plastových oken - zakázka krok za krokem


Prodej plastových oken

Prodej plastových okenV naší vzorkovně si můžete prohlédnout vzorky plastových oken a veškerého příslušenství. Naši proškolení obchodních zástupci a asistentky s Vámi navrhnou optimální řešení a na místě okamžitě vytvoří cenovou nabídku. Pro zajištění cen plastových oken, můžete vyzkoušet náš kalkulační formulář.

V případě zájmu Vás může nezávazně navštívit obchodní zástupce, který provede posouzení a návrh řešení včetně veškerých příslušenství tak, aby výsledkem byla Vaše maximální spokojenost.

Zaměření plastových oken

Zaměření plastových okenVzhledem k individuální výrobě zakázek je nutné provést přesné zaměření oken a dveří včetně příslušenství. Vaše požadavky a naše možnosti vyhodnotíme tak, aby došlo k bezproblémové montáži. Na základě zaměření vyhotovíme smlouvu o dílo, dořešíme platební podmínky a zakázku přesuneme do oddělení výroby.

V případě, že chcete  mít jistotu, že Vaše okna budou na 100% „pasovat“, využijte našich služeb  a objednejte si naše techniky, kteří mají příslušné vybavení a odvedou odborně svoji práci.

Výroba plastových oken

Výroba plastových okenVýrobní linky našeho dodavatele jsou vybaveny nejmodernějšími špičkovými CNC stroji v ČR na všech důležitých pracovních operacích a tím dosahují dokonalého zpracování profilů. Denní kapacita výrobní linky je přibližně 1.300 okenních jednotek a je jedna z nejvyšších v ČR.

S profesně zkušenými pracovníky vyrábí vysoce kvalitní výrobky s nadstandardní životností, zajišťující Vám klid a pohodlí. Náš dodavatel neustále stále modernizujeme, aby byl schopný vyrábět stále v nadstandardní kvalitě za přijatelné ceny.

Montáž plastových oken

Montáž plastových okenVeškeré montážní práce jsou prováděny výhradně našimi proškolenými montážníky, kteří mají dlouhodobou praxi. Díky pravidelnému školení a nastavenému systému dosahujeme vysokou kvalitu montáží.

Součástí dodávky může být i osazení vnitřních plastových a venkovních hliníkových parapetů, žaluzií a dalšího příslušenství. Vždy záleží na konkrétních požadavcích našeho zákazníka. Každý z Vás má totiž jiné představy o plastových okne.

Servis a záruky na plastová okna

Servis a záruky na plastová oknaSpolečnost OTHERM a.s., jako jeden z předních výrobců stavebních výplní v ČR nabízí záruční, ale i rozsáhlý pozáruční servis. Naše jméno je spojeno s kvalitními výrobky, které mají nadstandardní životnost a spolehlivost.

Servisní středisko se snaží v co nejkratších možných lhůtách odstranit záruční, ale i pozáruční problémy k Vaší plné spokojenosti.

 

 

Dále by Vás mohlo zajímat

Demontáž a montáž oken

Výměna oken je celkem rychlý proces. Za předpokladu, že se jedná o menší byt, může být demontáž starých a montáž nových oken otázkou jednoho dne. U většího bytu, rodinného domu nebo při složitějších zednických pracích se může výměna protáhnout, ale maximálně na několik málo dnů. Staré okno je demontováno, nové se osadí, utěsní a proces zakončují začišťovací zednické práce.

Zednické začištění

Pro zajištění estetického vzhledu nově osazených oken do vybouraných otvorů nabízíme kompletní zednické začištění všech dotčených částí vlastním zednickým materiálem. Materiál je vždy zajištěn přímo na konkrétní typ prováděných zednických prací.

Výmalba

Části stěny, které jsou dotčeny výměnou oken, můžeme nově vymalovat, a to dohodnutým typem výrobku nebo materiálem, který má k dispozici přímo zákazník.

Doprava

Nákladními vozy dopravíme výrobky až na místo samotné výměny oken, postaráme se i o donesení oken ke stavebním otvorům – tuto činnost již provádějí montážní pracovníci.

Parotěsné provedení připojovací spáry (prostor mezi oknem a ostěním)

Doporučované provedení připojovací spáry, kdy za použití speciálních pásek a fólií je zabráněno v přístupu vlhkosti do spáry a z toho plynoucímu možnému vlhnutí zdiva včetně zhoršení tepelněizolačních vlastností PUR pěny.

Lešení a manipulační technika

Pro okna, která se montují na těžko přístupných místech, nabízíme zajištění lešení nebo mobilní manipulační techniky, jež nám vždy umožní osadit výrobek na příslušné místo.

Likvidace odpadu

Vybouraná okna, suť, popřípadě i jiný materiál, který vznikl vybouráním původních oken, odneseme z místa montáže a ekologicky zlikvidujeme u odborných a způsobilých likvidačních firem.

Záruční a pozáruční servis

U všech okenních výplní, jež jsou námi montovány, poskytujeme záruku ve výši 60 měsíců. I po uplynutí této záruční lhůty poskytujeme dále pozáruční servis všech takto instalovaných výrobků.

Meziokenní vložky

Zákazníkům nabízíme i výměnu meziokenních izolačních vložek (MIV), které se vyskytují u panelových domů (neprůhledná část mezi dvěma okny). Vložky bývají velmi často v horším technickém stavu než stávající okna, a proto je naprosto nutné při výměně oken provést i výměnu této části fasády.

Vnitřní a vnější parapety

Široký sortiment vnitřních (dřevotřískové, plastové, dřevěné) i vnějších (hliníkové tažené, ohýbané, TiZn,) parapetů umožní zákazníkovi vybrat si pouze typ. Všechny následující činnosti počínaje zaměřením, dopravou a usazením již řešíme my.

Vyzdívání a zateplovací práce

Provádíme i zednické práce včetně zateplování, např. u lodžiových stěn, kde některé již dožívající celodřevěné typy lodžií nahrazujeme vyzděným a zatepleným systémem.

 


 

  • Veškeré montážní činnosti provádíme vyškolenými a dlouhodobě prověřenými pracovníky. Veškeré montážní práce, provádějí naši montážníci, ze kterých u nás ve firmě většina pracuje již více než 10 let. Díky zajištění průběžného školení montážních pracovníků, mají neustále nové informace s veškerými novinkami.
  • Naše nabídka služeb je provázaná a komplexní, protože chceme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Vždyť kdo by si nepřál během jediného dne mít vyměněná stará okna za nová, zednicky začištěné ostění, osazené nové vnitřní a vnější parapety, sítě proti hmyzu a žaluzie. A to vše od jediného dodavatele.
  • Zákazník samozřejmě může nakoupit okna i bez nabízených služeb spojených s výměnou oken, navíc s možností dopravy až na místo stavby.

 


Důvody, proč nakoupit okna a dveře včetně služeb:

  • minimálně pětiletá záruka na všechny činnosti, které si zákazník objedná (výrobek, zednické začištění, zateplení...)
  • všechny služby provádějí zkušení a proškolení pracovníci
  • všechny související služby a produkty dokáže zajistit a nainstalovat jedna společnost
  • odpadá nutnost koordinace všech činností od samostatných dodavatelů a výmluvy jednoho na druhého
  • stejná je výhoda v uplatňování případných reklamací pouze u jediného subjektu
  • spolehlivý a silný dodavatel, prověřený 18 lety působení na našem trhu
  • nižší sazba DPH ve výši 10 % v porovnání s DPH 20 % u nákupu oken bez služby

   « vrátit se na předchozí stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajímá. Děkujeme.

+ Mám připomínku, dotaz k této stránce, webu

Plzeň

Tel: 420 724 250 938

E-mail: plzen@gatos.cz

Certifik�¡t

Hrádek u Rokycan

Tel: 420 602 440 304

E-mail: hradek@gatos.cz

webdesign a SEO Antstudio.cz

© Všechna práva vyhrazena GATOS stavební montáže s.r.o. - plastová okna, dveře, vrata