jste zde: úvodní » Vchodové dveře » Kvalitní kování = Bezpečné vchodové dveře


Otočné západky DV

Axiálně uložená západka se otočí do protiplechu, ale je bez drápku. I u tohoto typu zůstává zadní část západky v pouzdře a zajišťuje dostatečnou stabilitu proti nadzvednutí a lomu. První stupeň odporu - uzávěr se zvýšeným odporem proti nadzvednutí (solidní bezpečnost při dobrém komfortu).

Kruhové západky ZV

Půlkruhová západka se axiálně otáčí do protiplechu. Tím se umožní drápovitý uzávěr,který lze těžce vylomit. Absolutní stabilitu dává nezredukované tvarové vedení v pouzdře západky. V protiběžném uspořádání západky působí uzávěr jako zábrana proti nadzvednutí. Druhý stupeň odporu - velký odpor proti nadzvednutí. Protiběžná technika kruhových západek s drápovitým uzávěrem do protiplechu.

Nejběžněji používané dveřní kliky:

Moderní konstrukce dveří klade stále větší požadavky na lehkost designu. Toto je dosaženo především jasnými vodícími liniemi profilů. Závěsový systém SIKU 3D vyhovuje právě těmto požadavkům svou elegancí a formou přímých linií.

Přes technická vylepšení a vyšší nosnost jsou závěsy SIKU 3D decentní s opticky vyváženými proporcemi. Oblé hrany a válcovité díly s krytkou vytvářejí harmonický celkový objem.

Optimální pozici a možnost seřizování umožňuje upevňovací technika v křídlovém dílu. Nosné body v křídle a rámu jsou přizpůsobeny všem námi používaným dveřním profilům. Pro dveře otvíravé ven jsou závěsy SIKU 3D sériově opatřeny bezpečnostními kolíčky u kování na dveře. Všechna ložiska nevyžadují údržbu pro znamenité kluzné vlastnosti použitého materiálu. Tím je zabezpečena nejen vyšší životnost, ale také znamenitý chod.

Dveřní klika HOPPE "LUXEMBOURG"

Standardně používaná dveřní klika z hliníku, štít pohledové šířky 36 mm s profilovým čtyřhranem HOPPE 8 mm, s noky o průměru 10 mm a zakrytím šroubů celoplošným štítem. Klika je uložena ve štítu spolu s vratným mechanismem - šetřící dveřní zámek.

Další variantou je klika s ochrannou rozetou.

Dveřní klika HOPPE "PARIS"

Dveřní klika z hliníku, štít pohledové šířky 54 mm s profilovým čtyřhranem HOPPE 8 mm, s noky o průměru 10 mm a zakrytím šroubů celoplošným štítem. Typ kování na dveře splňuje požadavek třídy bezpečnosti ES1 - SRN a Tt3 - ČR.

Další variantou je klika s ochrannou rozetou.

Dveřní klika HOPPE "LONDON"

Dveřní klika z hliníku, štít pohledové šířky 54 mm s profilovým čtyřhranem HOPPE 8 mm, s noky o průměru 10 mm a zakrytím šroubů celoplošným štítem. Typ kování na dveře splňuje požadavek třídy bezpečnosti ES1 - SRN a Tt3 - ČR.

Další variantou je klika s ochrannou rozetou.

plastová okna - k prohlédnutí ve vzorkovněNejste si jisti jaké plastové vchododvé dveře si vybrat?

Zavolejte nám, bezplatně vám poradíme: 800 777 200. Nebo navštivte naší vzorkovnu, kde si budete moci vchodové dveře takzvaně "ošahat".

 

 

Demontáž a montáž oken

Výměna oken je celkem rychlý proces. Za předpokladu, že se jedná o menší byt, může být demontáž starých a montáž nových oken otázkou jednoho dne. U většího bytu, rodinného domu nebo při složitějších zednických pracích se může výměna protáhnout, ale maximálně na několik málo dnů. Staré okno je demontováno, nové se osadí, utěsní a proces zakončují začišťovací zednické práce.

Zednické začištění

Pro zajištění estetického vzhledu nově osazených oken do vybouraných otvorů nabízíme kompletní zednické začištění všech dotčených částí vlastním zednickým materiálem. Materiál je vždy zajištěn přímo na konkrétní typ prováděných zednických prací.

Výmalba

Části stěny, které jsou dotčeny výměnou oken, můžeme nově vymalovat, a to dohodnutým typem výrobku nebo materiálem, který má k dispozici přímo zákazník.

Doprava

Nákladními vozy dopravíme výrobky až na místo samotné výměny oken, postaráme se i o donesení oken ke stavebním otvorům – tuto činnost již provádějí montážní pracovníci.

Parotěsné provedení připojovací spáry (prostor mezi oknem a ostěním)

Doporučované provedení připojovací spáry, kdy za použití speciálních pásek a fólií je zabráněno v přístupu vlhkosti do spáry a z toho plynoucímu možnému vlhnutí zdiva včetně zhoršení tepelněizolačních vlastností PUR pěny.

Lešení a manipulační technika

Pro okna, která se montují na těžko přístupných místech, nabízíme zajištění lešení nebo mobilní manipulační techniky, jež nám vždy umožní osadit výrobek na příslušné místo.

Likvidace odpadu

Vybouraná okna, suť, popřípadě i jiný materiál, který vznikl vybouráním původních oken, odneseme z místa montáže a ekologicky zlikvidujeme u odborných a způsobilých likvidačních firem.

Záruční a pozáruční servis

U všech okenních výplní, jež jsou námi montovány, poskytujeme záruku ve výši 60 měsíců. I po uplynutí této záruční lhůty poskytujeme dále pozáruční servis všech takto instalovaných výrobků.

Meziokenní vložky

Zákazníkům nabízíme i výměnu meziokenních izolačních vložek (MIV), které se vyskytují u panelových domů (neprůhledná část mezi dvěma okny). Vložky bývají velmi často v horším technickém stavu než stávající okna, a proto je naprosto nutné při výměně oken provést i výměnu této části fasády.

Vnitřní a vnější parapety

Široký sortiment vnitřních (dřevotřískové, plastové, dřevěné) i vnějších (hliníkové tažené, ohýbané, TiZn,) parapetů umožní zákazníkovi vybrat si pouze typ. Všechny následující činnosti počínaje zaměřením, dopravou a usazením již řešíme my.

Vyzdívání a zateplovací práce

Provádíme i zednické práce včetně zateplování, např. u lodžiových stěn, kde některé již dožívající celodřevěné typy lodžií nahrazujeme vyzděným a zatepleným systémem.

 


 

  • Veškeré montážní činnosti provádíme vyškolenými a dlouhodobě prověřenými pracovníky. Veškeré montážní práce, provádějí naši montážníci, ze kterých u nás ve firmě většina pracuje již více než 10 let. Díky zajištění průběžného školení montážních pracovníků, mají neustále nové informace s veškerými novinkami.
  • Naše nabídka služeb je provázaná a komplexní, protože chceme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Vždyť kdo by si nepřál během jediného dne mít vyměněná stará okna za nová, zednicky začištěné ostění, osazené nové vnitřní a vnější parapety, sítě proti hmyzu a žaluzie. A to vše od jediného dodavatele.
  • Zákazník samozřejmě může nakoupit okna i bez nabízených služeb spojených s výměnou oken, navíc s možností dopravy až na místo stavby.

 


Důvody, proč nakoupit okna a dveře včetně služeb:

  • minimálně pětiletá záruka na všechny činnosti, které si zákazník objedná (výrobek, zednické začištění, zateplení...)
  • všechny služby provádějí zkušení a proškolení pracovníci
  • všechny související služby a produkty dokáže zajistit a nainstalovat jedna společnost
  • odpadá nutnost koordinace všech činností od samostatných dodavatelů a výmluvy jednoho na druhého
  • stejná je výhoda v uplatňování případných reklamací pouze u jediného subjektu
  • spolehlivý a silný dodavatel, prověřený 18 lety působení na našem trhu
  • nižší sazba DPH ve výši 10 % v porovnání s DPH 20 % u nákupu oken bez služby

   « vrátit se na předchozí stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajímá. Děkujeme.

+ Mám připomínku, dotaz k této stránce, webu

Plzeň

Tel: 420 724 250 938

E-mail: plzen@gatos.cz

Certifik�¡t

Hrádek u Rokycan

Tel: 420 602 440 304

E-mail: hradek@gatos.cz

webdesign a SEO Antstudio.cz

© Všechna práva vyhrazena GATOS stavební montáže s.r.o. - plastová okna, dveře, vrata