jste zde: úvodní » Vchodové dveře » Plastové dveře Otherm = kvalita


10 důvodů proč zvolit plastové dveře OTHERM od firmy GATOS

 1. 5 let záruka
 2. Dlouholetá tradice
 3. Velký výběr pro všechny
 4. Nejmodernější výrobní linky
 5. Osvědčený kvalitní materiál
 6. Bezpečnostní opatření
 7. Počítačově řízená kontrola kvality
 8. Bezplatné služby
 9. Kvalitní vstupy do výroby
 10. Certifikát kvality ISO 9001

1. Záruční doba

Na všechny výrobky včetně příslušenství a provedené práce nabízíme záruku 5 let.
Během záruční doby každý zákazník získává bezplatný servis, kdy přijede servisní technik a všechny namontované výrobky zkontroluje, případně seřídí. Po uplynutí záruční doby nabízíme plný pozáruční servis. Bezproblémově řešíme opravy na výrobkách, které jsou i více než 10 let staré a dříve používané díly jsou již nahrazeny modernějšími.

2. Dlouholetá tradice

Již od roku 1995 patříme k největším firmám v oboru plastových oken v Jihočeském kraji. Od té doby se neustále dynamicky rozvíjíme a nasbírané zkušenosti uplatňujeme v mnoha významných projektech.

3. Velký výběr pro všechny

V současné době máme v nabídce tolik profilových řad, kolik je potřeba pro uspokojení i těch nejnáročnějších představ. Jednotlivé profilové řady se liší konstrukcí, vzhledem a stavební hloubkou.

Nahoru

4. Nejmodernější výrobní linky

Na jedné z nejmodernějších linek se vyrábí průměrně 1300 okenních jednotek denně. Součástí nejmodernějších výrobních linek je i několik strojů, které používáme jako jediný v Evropě.

5. Velmi kvalitní profilový systém

Pro výrobu plastových oken a dveří používáme výhradně profilový systém Salamander. Jako jediný je vyráběn v Německu a patří ke světové špičce v okenních profilech. Se svou více než třicetiletou zkušeností nabízí firma Salamander veškeré výhody silného partnera, vyzrálou řadu výrobků, novátorskou výrobní technologii, širokou paletu profilů a barev a neustále kráčí s novými světovými trendy. Pro hliníková okna a dveře používáme profilový systém Heroal, který představuje revoluci v hliníkových profilech.

6. Bezpečnostní opatření ve standardu

Každé okno je osazeno bezpečnostním hřibovým čepem, který zachytí sílu až 1,5 tuny a tak účinně brání vypáčení. Součástí standardní výbavy každého okna je také klika Secustik s patentovaným blokovacím mechanismem, který znemožňuje neoprávněné posunutí okenním kováním zvenku.

Nahoru

7. Dokonalá kontrola kvality

Počítačově řízená výroba a expedice umožňuje přesnou evidenci každého okna od jeho jednotlivých částí až po konečný výrobek. To umožňuje výrazně zkrátit čas od zadání objednávky po konečnou montáž na stavbě. Zároveň je možné zpětně dohledat veškeré operace, které byly na výrobku prováděny.

8. Bezplatné služby

Všem našim zákazníkům nabízíme bezplatné služby. Jedná se o zpracování cenové nabídky, návštěvy obchodních zástupců přímo u zákazníků, kde provedou zaměření oken a navrhnou optimální řešení pro každý objekt včetně veškerých příslušenství. Další bezplatné služby jsou zpracování smlouvy o dílo, zadání do výroby a záruční servis.

9. Kvalitní vstupy do výroby

Pro vlastní výrobu používáme jen výrobky osvědčených a známých dodavatelů, jako např. Salamander, Siegenia – Aubi, Isotherm, Würth, Schüring, Woest Alpine, Hoppe, Geze atd. Naprostá většina dodavatelů je z Německa.

10. Certifikace ISO 9001

Jsme držiteli certifikace kvality dle přísných norem ISO 9001.

Nahoru

Demontáž a montáž oken

Výměna oken je celkem rychlý proces. Za předpokladu, že se jedná o menší byt, může být demontáž starých a montáž nových oken otázkou jednoho dne. U většího bytu, rodinného domu nebo při složitějších zednických pracích se může výměna protáhnout, ale maximálně na několik málo dnů. Staré okno je demontováno, nové se osadí, utěsní a proces zakončují začišťovací zednické práce.

Zednické začištění

Pro zajištění estetického vzhledu nově osazených oken do vybouraných otvorů nabízíme kompletní zednické začištění všech dotčených částí vlastním zednickým materiálem. Materiál je vždy zajištěn přímo na konkrétní typ prováděných zednických prací.

Výmalba

Části stěny, které jsou dotčeny výměnou oken, můžeme nově vymalovat, a to dohodnutým typem výrobku nebo materiálem, který má k dispozici přímo zákazník.

Doprava

Nákladními vozy dopravíme výrobky až na místo samotné výměny oken, postaráme se i o donesení oken ke stavebním otvorům – tuto činnost již provádějí montážní pracovníci.

Parotěsné provedení připojovací spáry (prostor mezi oknem a ostěním)

Doporučované provedení připojovací spáry, kdy za použití speciálních pásek a fólií je zabráněno v přístupu vlhkosti do spáry a z toho plynoucímu možnému vlhnutí zdiva včetně zhoršení tepelněizolačních vlastností PUR pěny.

Lešení a manipulační technika

Pro okna, která se montují na těžko přístupných místech, nabízíme zajištění lešení nebo mobilní manipulační techniky, jež nám vždy umožní osadit výrobek na příslušné místo.

Likvidace odpadu

Vybouraná okna, suť, popřípadě i jiný materiál, který vznikl vybouráním původních oken, odneseme z místa montáže a ekologicky zlikvidujeme u odborných a způsobilých likvidačních firem.

Záruční a pozáruční servis

U všech okenních výplní, jež jsou námi montovány, poskytujeme záruku ve výši 60 měsíců. I po uplynutí této záruční lhůty poskytujeme dále pozáruční servis všech takto instalovaných výrobků.

Meziokenní vložky

Zákazníkům nabízíme i výměnu meziokenních izolačních vložek (MIV), které se vyskytují u panelových domů (neprůhledná část mezi dvěma okny). Vložky bývají velmi často v horším technickém stavu než stávající okna, a proto je naprosto nutné při výměně oken provést i výměnu této části fasády.

Vnitřní a vnější parapety

Široký sortiment vnitřních (dřevotřískové, plastové, dřevěné) i vnějších (hliníkové tažené, ohýbané, TiZn,) parapetů umožní zákazníkovi vybrat si pouze typ. Všechny následující činnosti počínaje zaměřením, dopravou a usazením již řešíme my.

Vyzdívání a zateplovací práce

Provádíme i zednické práce včetně zateplování, např. u lodžiových stěn, kde některé již dožívající celodřevěné typy lodžií nahrazujeme vyzděným a zatepleným systémem.

 


 

 • Veškeré montážní činnosti provádíme vyškolenými a dlouhodobě prověřenými pracovníky. Veškeré montážní práce, provádějí naši montážníci, ze kterých u nás ve firmě většina pracuje již více než 10 let. Díky zajištění průběžného školení montážních pracovníků, mají neustále nové informace s veškerými novinkami.
 • Naše nabídka služeb je provázaná a komplexní, protože chceme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Vždyť kdo by si nepřál během jediného dne mít vyměněná stará okna za nová, zednicky začištěné ostění, osazené nové vnitřní a vnější parapety, sítě proti hmyzu a žaluzie. A to vše od jediného dodavatele.
 • Zákazník samozřejmě může nakoupit okna i bez nabízených služeb spojených s výměnou oken, navíc s možností dopravy až na místo stavby.

 


Důvody, proč nakoupit okna a dveře včetně služeb:

 • minimálně pětiletá záruka na všechny činnosti, které si zákazník objedná (výrobek, zednické začištění, zateplení...)
 • všechny služby provádějí zkušení a proškolení pracovníci
 • všechny související služby a produkty dokáže zajistit a nainstalovat jedna společnost
 • odpadá nutnost koordinace všech činností od samostatných dodavatelů a výmluvy jednoho na druhého
 • stejná je výhoda v uplatňování případných reklamací pouze u jediného subjektu
 • spolehlivý a silný dodavatel, prověřený 18 lety působení na našem trhu
 • nižší sazba DPH ve výši 10 % v porovnání s DPH 20 % u nákupu oken bez služby

   « vrátit se na předchozí stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajímá. Děkujeme.

+ Mám připomínku, dotaz k této stránce, webu

Plzeň

Tel: 420 724 250 938

E-mail: plzen@gatos.cz

Certifik�¡t

Hrádek u Rokycan

Tel: 420 602 440 304

E-mail: hradek@gatos.cz

webdesign a SEO Antstudio.cz

© Všechna práva vyhrazena GATOS stavební montáže s.r.o. - plastová okna, dveře, vrata